Konkurs dla klas V szkół podstawowych "Palić, nie palić - oto jest pytanie?"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

18 lutego 2020

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w  konkursie na apel pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od inhalowania e – papierosów, poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków używania e-papierosów, promowanie nieużywania e-papierosów szczególnie w środowisku młodzieży szkolnej oraz kształtowanie postawy asertywnej wobec osób inhalujących e-papierosy.

Zadaniem konkursowym jest samodzielne napisanie apelu do rówieśników pod hasłem „Palić, nie palić - oto jest pytanie?” na temat szkodliwości używania e-papierosów  (szczegóły w regulaminie konkursu).

Nagrodzoną pracę w etapie szkolnym wraz z załączoną zgodą opiekuna prawnego dziecka (załącznik nr 1 do regulaminu) oraz kartą zgłoszenia laureata etapu szkolnego konkursu (załącznik nr 2 do regulaminu) należy przesłać w terminie do 6 kwietnia 2020 roku na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, ul. Gronowa 22   61-655 Poznań.

Zuzanna Jaskot

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie e-papierosy

    e-papierosy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-02-18
Data publikacji:2020-02-18
Osoba sporządzająca dokument:Zuzanna Jaskot
Osoba wprowadzająca dokument:Zuzanna Jaskot
Liczba odwiedzin:1952