VI edycja programu "ARS, czyli jak dbać o miłość?"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

10 października 2018

Zachęcamy szkoły ponadpodstawowe do realizacji VI edycji programu "ARS, czyli jak dbać o miłość?" Celem programu jest ograniczenie niekorzystnych następstw zdrowotnych, prokreacyjnych i społecznych związanych z używaniem substancji psychoaktywnych przez młodzież wchodzącą w dorosłe życie.

Chętne szkoły prosimy o wypełnienie załączonej tabeli i przesłanie na adres oswiata.zdrowotna@psse-poznan.pl do dnia 12.10.2018r.

Materiały edukacyjne są również dostępne w wersji elektronicznej pod adresem: https://gis.gov.pl/oswiata/ars-czyli-jak-dbac-o-milosc-nowoczesna-edukacja-dla-mlodziezy-ponadgimnazjalnej-z-zakresu-profilaktyki-uzaleznien/

Informację z realizacji programu edukacyjnego pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość?”- kwestionariusz dla szkolnego koordynatora wraz z  ankietą zbiorczą oraz ankietami wypełnionymi przez uczniów prosimy przesłać do dnia 14 czerwca 2019 r. na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna  w Poznaniu Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia ul. Gronowa 22, 61-655 Poznań.

Zgłoszenie do programu oraz druki sprawozdawcze do pobrania poniżej.

Beata Rutkowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-10-10
Data publikacji:2018-10-10
Osoba sporządzająca dokument:Beata Rutkowska
Osoba wprowadzająca dokument:Zuzanna Jaskot
Liczba odwiedzin:2084